#32 Pojedźmy na wycieczkę!

19 grudnia 2017

To jest super pomysł, nie? Pojedziemy na wycieczkę. Uciekniemy z miasta, pojedziemy na łono natury. Myślę, że taka krótsza wycieczka na piętnaście, dwadzieścia kilometrów mogłaby wystarczyć. Najlepiej będzie wejść na jakiś kopiec, porozglądać się z wieży widokowej, a pod koniec możemy się zatrzymać w pubie na piwo. Przewietrzymy się i poruszamy.

Co takiego?

Aha, te wieże widokowe, to może być problem. Nawet znaleźć w okolicy jakiś porządny kopiec to będzie cud. Dobrze, więc po prostu będziemy chodzić po płaskim.

Co takiego?

Za długa wycieczka? To wolałbyś tylko połowę? Co? Też za długa? Ale przecież z tego by został tylko taki spacerek. Aha, to ma wystarczyć…

Co takiego?

Piwa też nie będzie? A dlaczego? Pojedziemy samochodem? Jak byśmy nie mogli autobusem albo pociągiem … Hm… no to będzie wycieczka.

Co takiego?

Że moglibyśmy zamiast tego iść do galerii na zakupy?

#32 Pojeďme na výlet!

19. prosince 2017

To je ale super nápad, že? Pojedeme na výlet. Vypadneme z města, pojedeme do přírody. Myslím, že takový menší výlet na patnáct dvacet kilometrů by mohl stačit. Nejlepší by bylo vylézt na nějaký kopec, porozhlédnout se z rozhledny a nakonec se stavit v hospodě na pivo. Krásně se provětráme a protáhneme.

 

Cože?

Jo, ty rozhledny, to možná bude problém, pravda. Ono i vůbec najít v okolí nějaký pořádný kopec bude zázrak. Dobře, tak zkrátka půjdeme po rovině.

Cože?

Moc dlouhý výlet? To by měl být jenom poloviční? Co? Taky dlouhé? Ale vždyť by z toho zbyla jenom taková procházka. Aha, to má stačit…

Cože?

Pivo taky nebude? A proč jako? Podjedeme autem? Jako bysme nemohli autobusem nebo vlakem … Hm… to bude teda výlet.

Cože?

Že bysme místo toho mohli do obchodního centra na nákupy?